Ігор Насалик повинен бути звільнений із посади міністра енергетики

Таку заяву в ефірі одного з телеканалів зробив народний депутат Сергій Шахов. Про це пише Рoliteka.

“Довіри до Кабміну немає, ще місяць тому було прийнято рішення про виплату заборгованостей по зарплатам для шахтарів, але цього досі не було зроблено. Шахтарі готові йти на Київ і вибивати свою зарплату. Також шахтарі Львівського і Волинського басейнів. Був наказ про виплату грошей з резерву, що свідчить про те, що немає в державі грошей. Парубій і президент підписали закон, але це просто пусті слова”, – заявив нардеп.

Політик переконаний, що потрібно виплатити гроші людям хоча б до дня шахтаря.

Популярні новини зараз

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Тіна Кароль розтанула в обіймах Дана Балана: "Люблю шалено"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Показати ще

“В Міністерстві вугільної промисловості та енергетики, у Насалика немає жодних проектів з розвитку галузі в Україні. Те, що вони запропонували виділити 400 мільйонів гривень на модернізацію шахт, – буде все розкрадено. Як з усім тут, 37 мільярдів за 27 років незалежності вкрали. В 1991 році Україна давала 135 мільйонів тонн вугілля нагора, у цьому трохи більше одного мільйона, вугільна промисловість знищується олігархами та тим міністром, що сидить зараз в кабінеті”, – повідомив Шахов.

“Нами було підготовано подання щодо звільнення міністра Насалика, це кишеньковий міністр олігархів, треба призначити нормального українського міністра, фахівця в галузі вугільної промисловості”, – переконує політик.

Раніше в ефірі одного з телеканалів народний депутат від “Нашого краю” Сергій Шаховзаявив, що Насалик – непрофесіонал, він знищує вугільну промисловість.

“Шахтарі не могли отримати свої гроші, зароблені ще п’ять місяців тому, їх сім’ї голодують. У міністерстві на чолі з непрофесійним главою не хочуть, щоб українська вугільна промисловість розвивалася. Їм зручніше провертати корупційні схеми і везти вугілля з Росії чи з окупованих територій”, – розповів нардеп.

Нагадаємо, раніше Шахов заявляв, що губернатор Луганської області наживається на копанках ціною людських життів.