Маніпулятивна спроба влади провести зв'язок між Громадським рухом "Український вибір ― Право народу" і ділом "Савченко ― Рубана" свідчить про те, що в Україні реалізується сценарій "партії війни". Про це заявили у виконкомі Громадського руху "Український вибір – Право народу".

У Русі вважають, що влада в найгірших традиціях тоталітарних режимів дозволяє собі не тільки влаштовувати політичні шоу, але і тиснути на органи слідства.

"Сьогодні у Верховній Раді генпрокурор України Юрій Луценко заявив: "І Служба безпеки України, і Військова прокуратура мають головне завдання ― встановити того ляльковода, який заряджає листівками, грошима, мінами, гранати проти Української держави. Бо сьогодні тільки початок процесу, а не кінець. Ми здогадуємося, хто цей ляльковод, тому що чуємо тут гасла так званого "Українського вибору"...(Кілька одіозних депутатів ― представників "партії війни" скандують: "Медведчук!") Автор цього поки ще захований за лаштунками. Знаю і зроблю все, щоб прийти сюди не просто назвати прізвище, а оголосити про порушення кримінальної справи і притягнення головного ворога України, який організовує цей внутрішній підривної антиукраїнський фронт...(Скандування.) Посаду генерального прокурора відрізняється від народного депутата тим, що мені недостатньо скандувань. Мені потрібні факти. І я дуже розраховую... Члени антиукраїнської мережі все ж визнають свою провину, покаються перед Українською державою і народом і назвуть того, хто зарядив ці "торпеди" проти нашого народу", — процитували генпрокурора в "Українському виборі".

У міськвиконкомі вважають, що політичний тиск на Рух "Український вибір" переслідує єдину мету: дискредитувати і усунути організацію.

"І сьогоднішні слова Юрія Луценка про те, що йому потрібні докази, ― це не тільки найкраще свідчення законності дій Руху "Український вибір" та його лідера, але і... відверте визнання того, що влада здійснює репресії щодо своїх політичних опонентів", — йдеться в заяві виконкому.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

В "Українському виборі" вважають, що влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору", народовладдя і встановлення демократії в Україні".

"Мова йде про відновлення миру на Сході України, виконання Мінських угод, перехід до федеративного устрою України, економічне співробітництво з РФ, право громадян на прийняття на всеукраїнському і місцевих референдумах рішень про дострокове припинення повноважень окремих депутатів, чиновників всіх рівнів. Ці ідеї переможуть, і станеться це мирним і конституційним шляхом. І ніхто з скандують депутатів ― представників "партії війни" ― цьому перешкодити не в силах", — упевнені в "Українському виборі".