Введення адміністрацією Трампа додаткових тарифів на імпорт в США, яке фактично розв'язує торговельну війну, загрожує зниженням глобального ВВП на 0,5%. Про це у своїй доповіді, яку вона підготувала для зустрічі G20 в Буенос-Айресі, заявляє директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передає Finance.co.uk.

"Це, безумовно, визначає вплив на ВВП, який, за найгіршим сценарієм в умовах нинішньої ситуації, становить 0,5% від ВВП на глобальному рівні", - зазначила Лагард.

Глава Міжнародного валютного фонду розповіла про загрозу зниження глобального ВВП на наступний день після того, як президент США Дональд Трамп пообіцяв нову "хвилю" підняття тарифів на $500 млрд китайського імпорту в США.

Перед цим Сполучені Штати Америки ввели додаткові митні нарахування для китайської продукції на загальну суму $34 млрд. А кілька місяців тому Вашингтон ввів нові тарифи на алюміній і сталь для іноземних постачальників, у тому числі для Мексики, Канади і партнерів з Європейського Союзу.

Нагадаємо, Трамп готовий оголосити Китаю війну. Лідер США Дональд Трамп заявив, що влада Америки може обкласти митом майже всі товари, які ввозяться в країну з Китаю. Трамп підкреслив серйозність своїх намірів і зазначив, що готовий у рази збільшити кількість імпортних товарів китайського виробництва, які обкладаються митами.

Близько місяця тому президент США оголосив про введення мит на товари з Китаю на загальну суму 50 млрд доларів. На даний момент вже реалізовано оподаткування на імпорт з Китаю на 34 млрд доларів. На таку стратегію Китай відповів дзеркальними заходами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Трамп призначив зустріч Путіну в Білому домі. Президент США Дональд Трамп через свого помічника з національної безпеки Джона Болтона запросив президента РФ Путіна у Вашингтон. Про це стало відомо від прес-секретаря Трампа.

Також "Знай.uа" писав, що армія тролів змусила Google назвати Трампа "ідіотом".