У відомого політика і народного депутата Вадима Рабіновича чимало темних плям в біографії.

Про це повідомляє портал "Стена".

Так, там вказується, що в січні 2002 року німецький тижневик Der Spiegel повідомив про велике постачання терористам з "Талібану" танків Т-55 і Т-62. Постачальником нібито виступав Вадим Зіновійович.

Згідно з відомостями журналістів, до Кабулу танки загальним числом 150-200 машин доставлялися літаками Віктора Бута (у 2012 році засуджений в США до 25 років в'язниці за нелегальну торгівлю зброєю) через Шарджу. Також аналізується електронна декларація про доходи Рабиновича.

Вся його нерухомість оформлена на дружину Ірину. Жінка володіє двома житловими будинками в столиці площею 688 і 106 кв.м., "садовим будиночком" на 357 "квадратів, квартирою і трьома земельними ділянками в Києві та області".

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

У графі доходів у Рабіновича вказано майже 73 тисячі гривень зарплати за 2015 рік і 50 тисяч гривень від продажу майна. Готівкові заощадження подружжя Рабіновичів становлять $150 тисяч, 20 тисяч євро і 386 тисяч гривень. Також у Вадима Зіновійовича є внесок в "ПриватБанку" аж в розмірі 1414 гривень.

Тобто легальних доходів у Рабіновича, незважаючи на чверть століття підприємницької діяльності, практично немає. Проте, політик робить дорогі покупки.

У липні 2017 року блогер Дмитро Палагнюк опублікував сюжет французького телебачення про те, як Рабінович домовлявся про покупку земельної ділянки вартістю 12 мільйонів доларів на острові Сен-Мартен (Франція).

Історія викликала гарячі обговорення в соціальних мережах та ЗМІ. Сам Рабінович спробував перевести її в жарт. Хоча, насправді в сюжеті чітко видно, що Рабінович торгується за ділянку.

Одна з найтемніших плям в біографії Рабіновича - його відсидка у в'язниці.

20 січня 1980 року був заарештований за звинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. Після 9 місяців слідства був звільнений нібито в результаті особистого втручання Генпрокурора СРСР Романа Руденка. У 1982 році повторно арештовується, і понад рік успішно симулював божевілля.

10 лютого 1984 року Харківський обласна суд засудив його до 14 років позбавлення волі у виправно-трудовому таборі суворого режиму з конфіскацією всього майна. За однією з версій, перебуваючи в ув'язненні, Вадик Рабінович почав співпрацю з КДБ у якості інформатора на прізвисько "Жолудь".

Один з колишніх партнерів Вадима Рабіновича розповідає виданню, що достроково вийти на волю а 1990 році Рабіновичу допомогла донька радянського космонавта, якій він втерся в довіру, але потім обдурив та зрадив.

Також колишній партнер розповідає про скандал з партією "За життя", яку створювали Євген Мураєв і Вадим Рабінович.

"Але Рабінович і Кацман (Володимир Кацман - близький соратник Рабіновича - прим.ред.) Так склали статут партії, що Мураєв там не тільки не має обіцяних 50%, він просто ніхто. Віддали і кинули", - говорить соратник.

Він також стверджує, що поточна діяльність Кацмана і Рабіновича фінансується і повністю управляється з Адміністрації Президента і СБУ.

"Головні завдання - робота проти ОБ і її лідерів, а також - відколоти максимум голосів виборців ОБ на наступних виборах. Це буде зрада десятків тисяч людей, які можуть проголосувати за "Життя" Рабіновича і Кацмана, і зрада доль мільйонів українців, що страждають від нинішньої влади ", - вважає колишній партнер Рабіновича.