Частина Донбасу для президента Росії Володимира Путіна – це валіза без ручки, яку важко нести та викинути шкода. Він не має наміру надалі захоплювати українські землі.

Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у "Вечірньому праймі".

"На сьогоднішній день, за моєю інформацією, в Росії немає ні бажання, ні можливості далі наступати і захоплювати територію України, тому що для них це абсолютно марно. Путін захоплював Крим для того, щоб посилити свою владу в Росії. І у нього дійсно велика підтримка серед громадян, які не думають своєю головою, а вірять тій пропаганді, яка там дається", – заявив Геращенко.

За його словами, якщо Росія і далі буде захоплювати за допомогою армії територію України, це призведе до більшої ізоляції країни-агресора. На думку радника глави МВС, аннексований Крим не вийде повернути доти, поки Путін живий чи займає важливу нішу в політиці.

Тільки в іншому випадку його приймачі задумаються, чи будуть вони і далі ізолювати Росію, чи все ж потрібно повернути півострів Україні.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Молода мати народила дитину на 2 роки молодшу від себе: ″Могла бути моєю ровесницею″

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук заявив, що Путін планує поневолити українців перемогою на президентських виборах в Росії.