Володимир Жириновський, лідер фракції ЛДПР і кандидат в президенти Російської Федерації заявив, що Україна "розвалиться".

"Україна розвалиться. Поляки заберуть західні землі нинішньої України. Угорці заберуть Закарпаття, румуни – Буковину і Бессарабію, ми заберемо усю "Новоросію". Так що у неї немає майбутнього", – сказав Жириновський в інтерв'ю Deutsche Welle.

Також політик додав, що між Україною і Росією вже ніякі заходи не допоможуть налагодити стосунки. Він звинуватив країну у всіх "смертних гріхах".

"Режим сформований антиросійський. І це головне, це основа. У всьому винна тільки Україна, її антиросійські сили, прозахідні і антиконституційні сили. Тому тут самі українці впадуть, і нам доведеться знову відновлювати і Донбас, і Луганськ, і інші території", – заявив він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", хакери зламали передвиборний сайт кандидата в президенти Росії Ксенії Собчак в понеділок 5 березня ввечері. Сайт не функціонував близько двох годин, пізніше його відновили роботу. Про це повідомила офіційний представник Ксенія Собчак Чудінова.

"Він (сайт - ред.) Упав, тому що була хакерська атака з переадресацією на абсолютно потворну картинку. Сайт підняли, все зробили", - цитують російські ЗМІ слова Чудіновій.

Також портал повідомляв про те, що опозиціонер Олексій Навальний вважає, що весь цей "цирк" з матами і обливанням водою в прямому ефірі зіграв на руку Путіну. Він показав російським виборцям, що краще вже обирати чинного президента на ще один термін, ніж когось з цих циркачів - Собчак чи Жириновського.