Втручання США у внутрішні справи України не зустрічає відсічі серед більшої частини української еліти, а тих, кому вистачає сміливості прямо сказати про зовнішньому управлінні, керівництво США називає своїми супротивниками. Про це пише блогер Євген Василевський, повідомляє "Кореспондент".

За словами експерта, українці вже звикли до громадян США в Кабміні незалежної України, як це було з Наталією Яресько в уряді Яценка чи з Уляною Супрун, яка другий рік працює у ранзі в.о. в уряді Гройсмана.

"Наші західні партнери", насамперед, США, створюють державні органи, які підпорядковуються не українській владі, а Вашингтону. Керівники МВФ нав'язують свої правила економіці України. США будують свої військові бази на українській території, американські громадяни займають посади в органах державного управління. І таких прикладів — маса", — вважає Василевський.

Блогер вважає, що втручання США у внутрішні справи України не зустрічає відсічі серед більшої частини української еліти, а тих небагатьох політиків, кому вистачає сміливості прямо сказати про зовнішнє управління і закликати відновити суверенітет України, керівництво США прямо називає своїми супротивниками.

"В останні роки на передньому краї боротьби проти зовнішнього управління є Віктор Медведчук. Хоча з 2005 року він не займає державних постів, а при Януковичі перебував в опозиції, США вважають його впливовим політичним діячем, за що в березні 2014 року включили в санкційний список разом з першими особами попередньої адміністрації", — підкреслив Василевський.

Популярні новини зараз

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Через 4 роки, звернув увагу експерт, Медведчук залишається єдиним українським політиком, який, перебуваючи під санкціями, залишається жити у рідній країні.

"Сам Медведчук вважає, що санкції США — це оцінка його діяльності з боку керівництва наддержави. Виходить, американська еліта вважає, що боротьба за справжній суверенітет України, за незалежність від зовнішнього впливу — це погано. Мабуть, на думку США, це тяжкий злочин, а на корупцію і кримінальні злочини українських політиків вони готові закрити очі", — підсумував Євген Василевський.