Служба безпеки України повідомила про затримання ще одного фігуранта в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченко.

Про це СБУ повідомила під час брифінгу представників відомства.

За словами спікера брифінгу, заступника начальника головного слідчого управляння Богдана Пиводара, затриманий також причетний до підготовки до серії терактів в Україні.

У відомстві наразі не розголошують прізвище затриманого, але умовно називають "громадянин Т."

"13 червня поточного року СБУ затримало« громадянина України Т. », який керував віщеуказанной групою осіб в Ростові-на-Дону і в Україні", - зазначив він, демонструючи аудіодокази по "справі Бабченка".

При цьому преставник СБУ додав, що за місцем проживання "громадянина Т" в ході проведення обшуку вилучено вогнепальну зброю та боєприпаси.

"В даний час є достатні підстави обґрунтовано підозрювати "громадянина Т" в причетності до приготування терактів", - підкреслив він.

За словами Пиводара затриманому наразі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 ( "Незаконне поводження зброєю і вибуховими речовинами"), а також в організації приготування теракту.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у "справі Бабченка" був затриманий громадянин України Борис Герман. Його слідство вважає організатором замаху на журналіста в Україні. До числа ймовірних замовників відносять знайомого Германа співвласника ТОВ "Київська консалтингова група" В'ячеслава Пивоварника.