1 лютого представники Великої сімки (G7) перерахували пріоритетні напрямки для підтримки України на 2018 рік. Про це повідомляє Politeka.

Першим пріоритетом посли G7 визначили "Верховенство права та боротьбу з корупцією".

- створення незалежного Антикорупційного суду у відповідності з рекомендаціями Венеціанської комісії;

- забезпечення незалежності, ефективності і спроможності національних інститутів, які борються з корупцією; поліпшення функціонування системи електронного декларування для державних службовців та політичних партій і зняття вимог е-декларування для активістів боротьби з корупцією;

- завершення оновлення судової системи, посилення підзвітності та незалежності судів, моніторинг впровадження судової реформи і продовження реформи Генеральної прокуратури.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

Представники країн G7 відзначили і необхідність створення в Україні ефективного управління.

- реформувати Державну податкову службу, митну службу, а також фінансову поліцію, і зберегти фіскальну стабільність;

- впровадити подальшу дерегуляцію у поєднанні з приватизацією державних підприємств і банків, а також поліпшити корпоративне управління на державних підприємствах;

- впровадити принципи Третього енергетичного пакету ЄС, забезпечити ефективне корпоративне управління НАК "Нафтогаз України" та інших державних енергетичних підприємств, продовжити диверсифікацію поставок енергії та поліпшити ядерну безпеку;

- забезпечити виконання умов програми МВФ і закласти законодавчі основи земельної реформи.

Важливим питанням для розвитку України є також і розвиток людського капіталу. Актуальним для нашої країни продовжує бути і питання безпеки і оборони.

Нагадаємо, колишній депутат Олександр Онищенко знаменитий не тільки своєю дружбою з президентом США Дональдом Трампом і любов'ю до коней. Виявляється, політика довгий час знали, як звичайного рекетира, який промишляв на ринках Києва.

Крім того, жителі десятків російських міст вийшли на масові акції протесту "Страйк виборців" в підтримку скандально відомого опозиціонера Олексія Навального.

Дивіться сюжет про політику

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", "95 квартал" може залишитися без Зеленського.