На Донбасі в найближчі дні може початися велика війна. Її мета - зірвати переобрання Володимира Путіна президентом Росії 18 березня.

Про це у своєму Facebook заявив кремлівський пропагандист, довірена особа діючого російського президента Сергій Марков.

"ЗМІ, підконтрольні київському репресивному режиму, почали пропагандистську кампанію про високу ймовірність вторгнення російських військ в Україну і про необхідність дати відсіч російському вторгненню на Донбасі. Це дозволяє припустити, що в найближчі дні київський режим готує масштабну провокацію. Ясно, що напередодні президентських виборів в Росії головна мета нової війни буде вплинути на російські вибори ", - пише він.

Марков заявляє про можливість удару ВСУ по центру Донецька чи Луганська або Горлівки.

"З сотнями загиблих. Після цього ВСУ припинять воєнні дії. І чекатимуть реакції населення Росії. Росія в результаті виявиться в дуже важкій ситуації. Жорстко відповісти? Але ж бойові дії вже припинилися. Обмежитися заявами? Тоді Путін буде звинувачений в нездатності захистити росіян на Донбасі і почнеться різке падіння його рейтингу напередодні президентських виборів ", - запевняє він.

За словами Маркова, бомбардування можуть стати "страшною реальністю".Нагадаємо, що вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року - річницю анексії Криму Росією. Українське зовнішньополітичне відомство направило ноту МЗС РФ з протестом проти проведення голосування в Криму.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в окупованому Криму міжнародна спільнота не визнаватиме вибори президента Росії, які мають відбутись цього року.