Народні обранці розпалили суперечку з приводу історії України та режиму за радянських часів.

Дискусія виникла в ефірі телеканалу NewsOne.

Позафракційні народні депутати України Євген Мураєв і Андрій Іллєнко підняли тему окупаційної влади. Зокрема Мураєв упевнений, що режим СРСР не був окупаційним для України.

"Вони нам розповідають про дві окупації. Про фашистську і радянську. У двадцяті-тридцяті роки у нас були побудовані тисячі заводів. Сталін може комусь не подобається, є до нього багато запитань ... Він говорив: ми відстали на 100 років, ми за 10 років повинні наздогнати. І за цей час у нас з'явилася хімічна промисловість, металургійна промисловість і тисячі інших заводів ", - заявив Мураєв.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Загинув найкращий друг Байдена, був поруч 13 років: "З важким серцем..."

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Однак Іллєнко запевнив, що українці сьогодні ніби нову переживають ту є епоху та воюють з такими ж окупантами, які 100 років тому.

"Я свято вірю, що ніякого розколу України немає. Це мрія московських політтехнологів. Пам'ятайте, карту малювали про три сорти? Є поділ тільки одне - на тих, хто любить Україну, і тих, хто ненавидить Україну. Три Голодомори - це було добре? мільйони убитих українців, моїх предків, ваших предків. Розповідають, що заводи будувалися ... При Гітлері автобани будувалися - давайте скажемо, що Гітлер хороший був тепер? Це маніпуляція! " - підкреслив Іллєнко.

Дивіться повний випуск програми

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві декомунізація дісталась і до однієї з найвідоміших пам'яток радянської епохи. На щиті монумента "Батьківщина-мати" зріжуть герб СРСР.