Один з головних кремлівських пропагандистів Володимир Соловйов заявив, що російська агресія проти України - це не що інше, як громадянська війна, причому ініціював її загниваючий Захід, а точніше Сполучені Штати.

Володимир Соловйов


Про це він заявив в ефірі російського телеканалу. "Стало ясно, що Америка давно втручається в збройний конфлікт. Тому що було названо кампанію в Техасі, яка прямо сказала, що поставляє "Азову" (зброю, - ред.). Це означає, що, незважаючи на всі офіційні заяви, Америка втручалася в громадянську війну в Україні", - заявив пропагандист.

У відповідь на це український активіст і голова громадської організації "Європейський рух України" Вадим Трюхан відповів, що тут громадянською війною і не пахне, і не потрібно бути семи п'ядей у ​​чолі, щоб зрозуміти, що це гібридна війна проти України, причому не з боку США, а з боку Росії. Заява гостя змусила Соловйова вибухнути: пропагандист впевнено заявив, що Росія ніякої війни не веде і повернувся до улюбленого аргументу: якщо РФ така погана, то чому досі продовжується транзит російського газу.

Вадим Трюхан

Популярні новини зараз
Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

"Це війна не гібридна, а війна виродків. Коли виродки вашого уряду воюють зі своїм народом. Почав її Турчинов. З приводу Криму скажу, хто почав, - три злочинці. Тягнибок, Яценюк. Згадайте, хто знаходився на Майдані. Згадайте поверх канадців, згадайте грузин. Прочитайте Байдена, який прямо визнає втручання у внутрішні справи України. Він дзвонив Януковичу і його тиснув. Майдан було інспіровано Заходом. Нагадаю, хто кричав на Майдані?! Ви чуєте по-російськи чи ні?! Російську мову ще пам'ятаєте?! Хто кричав на Майдані "мо*каляку на гіляку"?! У вас немає ніяких внутрішніх справ. Ви - маріонетка в руках американців. Жалюгідна і незначні", - прокричала оскаженіла кремлівська маріонетка.

Дивитися з 2:46:28


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як розлючений українець звернувся до росіян і пояснив, хто насправді програє в пропагандистській війні.