США виділять фінансову допомогу для України на оборонні потреби. Розмір нового пакета становить 350 мільйонів доларів і передбачає поставки летального і нелетального озброєння, а також технічну допомогу і навчання для українських військових.

Про це повідомив сенатор від Республіканської партії Роб Портман, який також є співголовою сенатського зборів по Україні. Він зазначив, що поправку про фінансову допомогу включили в оборонний бюджет США на 2018 рік.

"Вперше ця поправка дозволяє допомогу в посиленні військово-морських можливостей України, які були серйозно деградовані після захоплення Криму Росією. Поправка також передбачає допомогу США в просуванні ключових реформ, включаючи встановлення громадянського контролю над збройними силами, співпраця і координацію з парламентськими зусиллями України щодо здійснення нагляду за Міністерством оборони і збройними силами, а також поліпшення можливостей в галузі сталого розвитку, інвентаризації та безпеки чутливих х іноземних технологій (військові розробки, - ред.) ", - пояснив американський сенатор.

Портман підкреслив, що на Донбас зберігається високий рівень напруги і Росія продовжує вести гібридну війну. Він закликав НАТО і США забезпечити Україні необхідну підтримку в різних сферах, не тільки військовій, для подальшого демократичного розвитку країни.

"Незалежна Україна має вирішальне значення не тільки для Східної Європи, але також впливає на більш широкі інтереси США в регіоні і за його межами. Я радий, що президент підписав це в законі. Зараз я настійно закликаю адміністрацію швидко надати допомогу Україні, в якій вона потребують ", - заявив Портман.

Популярні новини зараз

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Трамп підписав оборонний бюджет США

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що санкції проти Росії збережуться через її агресивну політику і вони будуть в силі до повного відновлення територіальної цілісності України. Питання анексованого Криму не зніматимуть з порядку денного.