Більшість нинішніх українських політиків перебувають при владі вже понад 10 років. Вони всі успішно влаштовують своє життя і життя всіх своїх родичів, але про народ вважають за краще не думати.

Про це в ефірі 112 каналу заявив заступник лідера політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Савченко.

«Нам терміново потрібна зміна українського політикуму. Досить підтримувати тих, хто десятиліттями створював державну систему. До цієї системи зараз найбільше претензій. Вона працює на вузьку групу політиків і наближених до них олігархів. Змінюються партії на політичній арені, змінюються їхні назви, а обличчя ми бачимо ті ж самі, вони тільки перемішуються, як карти в колоді. Єдиний шанс це змінити без кровопролиття і заворушень – майбутні вибори», – впевнений Олександр Савченко.

За словами політика, правозахисники безсилі проти адміністративного тиску та ручного управління. Все, що відбувається в нашій країні, робиться виключно в інтересах політичної еліти. Вони лише імітують політичну боротьбу, а насправді кочують з однієї партії в іншу, зберігаючи свою недоторканність і владу.

«Владі вигідно будувати політичну державу з мінімальною компетенцією правоохоронних органів. Фахівці не мають і не отримують необхідну кваліфікацію і знання для того, щоб виконувати свої обов’язки», – стверджує Олександр Савченко.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Показати ще

У партії «РОЗУМНА СИЛА» впевнені: верхівка маніпулює людьми і некомпетентністю посадових осіб, щоб зберігати владу в своїх руках. Тільки вибори дадуть шанс це все змінити.

Нагадаємо, раніше лідер політичної партії "Розумна сила" Олександр Соловйов заявив, що керівництво країни забуло про людей на непідконтрольних територіях і не в змозі забезпечити безпеку своїм громадянам.