СБУ не на жарт здивувала світову спільноту спецоперацією з інсценування вбивства Аркадія Бабченка. Нова резонансна подія може викликати масову недовіру.

Цю інформацію повідомив відомий військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

"Що стосується самої методики – спочатку публічно оголосити, що людина мертва, потім спростувати – то це кіношна тема. Подібна поведінка спецслужб в світі вважається неетичним. Зокрема, багато міжнародних організацій і видання втратили обличчя, відреагувавши на цю "смерть", як на реальну. СБУ створила умови для великого міжнародного здивування", - підкресли він.

Алексей Арестович

Крім того, Арестович переконаний, що СБУ пішли на такі крайні міри, щоб отримати остаточні докази.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Герой АТО розповів, як "прозрів" у окопах і закохався в українську: "Війна все змінила"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

"Такі речі можна зробити 1-2 рази, а далі буде, як в казці про вовка. Всі будуть говорити: "Покажіть мені труп, потім я скажу: так чи ні". І це в принципі правильно. Ми не можемо сказати, правильна це була операція чи ні, тому що не знаємо всього комплексу чинників. І нам ніколи про це не скажуть, бо це державна таємниця. СБУ, звичайно ж, пояснить, що по-іншому не можна було. Ми можемо це припустити і повірити", - зазначив військовий експерт.

Відомо, що Альфред Кох, колишній віце-прем’єр Росії і чинний критик путінського режиму, підкреслив, що інсценування вбивста Бабченка може негативно вплинути на репутацію України.

"Якщо СБУ в результаті інсценування не оприлюднює реальні докази участі спецслужб Росії в підготовці вбивства Бабченка, то шкоди від цього спектаклю буде більше, ніж користі", - впевнений Кох.

Альфред Кох

Також він заявив, що у разі відсутності доказів слід очікувати відповідної реакції з боку всієї російської піар-машини і всіх прихильників політики Путіна на Заході.

"Як би це не скінчилося фактичним бойкотом України з боку Заходу. Ця ризикована гра з боку українських спецслужб може скінчиться так само, як толстовська історія про "вовки-вовки", - резюмував Кох.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", російський журналіст Аркадій Бабченко вперше після завершення спецоперації з'явився в соцмережах і написав свій перший після "воскресіння" пост.

Журналіст запевнив, що обіцяє стримати обіцянку, яку дав ще раніше - жити до 96 років і померти лише після того, як станцює на могилі Путіна.