Позафракційний народний депутат Надія Савченко викликала чергову хвилю насмішок користувачів мережі своєю дивною поведінкою у Верховній Раді.

Відповідні фото з Ради розмістив на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Голобуцький

"Уже вівторок, але у Наді в Раді знову отходняк. Тяжко їй", - написав він.

Два непривабливі моменти "роботи" Савченко підловили журналісти видання "Букви". На першій фотографії Савченко розслаблено сидить, відкинувши голову назад та затуманеним поглядом втупившись у стелю.

А на другому знімку нардеп сидить у тій же позі, при цьому приклавши до очей руку - не зрозуміло, чи то вона спить, чи виконує якійсь лише їй зрозумілі вправи.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Думка користувачів з приводу рухів Савченко розділилася. Одні згодились, що в нардепки "одходняк", а деякі заявили, що це "приходняк". Проте майже всі погодились в тому, що виною такої поведінки є алкоголь.

"І воно ж не просихає", "Передайте дурі, щоб не змішувала горілку з пивасом", "Потрібно пити якісне спиртне", - прокоментували з приводу алкоголю в мережі.

"Її треба було водою полити та по щоках відшмагати. Жінка вмирала, а всі такі бездушні", "Їй нудно, сумно. Нафіга цій кобилі ця "державна" робота", "Рученьки терпнуть, злипаються віченьки. Боже, як довго тягнути", "Тихо, знову скажуть, що то застуда замучила, а вона "працює", - зазначили користувачі.

Нагадаємо, що нещодавно Надія Савченко "відзначилась" новим скандальним виступом, який не пройшов повз увагу користувачів мережі.

Нардепка вирішила блиснути своїми знаннями історії, але, як видно, щось пішло не так. Українці висміяли пізнання Надії Савченко, а також звернули увагу на зовнішній вигляд нардепки, порекомендувавши їй трохи схуднути.

Як повідомляв портал "Знай.ua",Надія Савченко запропонувала надати всім регіонам України "спеціальний статус".