Звільнена полонена терористів "ЛНР" Гайде Різаєва звинуватила позафракційного народного депутата Надію Савченко у зраді Україні та наданні інформації терористам.

"Ти хочеш своєю персоною замінити Кабмін, МВС, СБУ, Антитерористичний штаб, військову розвідку? Не сміши ... Ти не герой! Ти зрадник! І можеш скільки завгодно через своїх псів поширювати відео, де мене перед обміном обіймає Сергій Грач, сепар, начальник військової комендатури ", - пише вона в своєму Facebook.

Жінка уточнює, що завдяки цим "обіймам" домоглася звільнення з полону Сергія Захарова, який "пережив афганську війну".

"І, повір, якщо-б для цього потрібно було-б переспати з усім військом-я б це зробила ... і не тобі мене судити ... Ніяк не тобі, тій, що сидить в полоні у чистій камері з 3-х разовим харчуванням , в білій футболці з тризубом України ... ", - заявляє Різаєва.

Колишня полонена сепаратистів підкреслює той факт, що бойовики не беруть в полон Савченко.

"Мене вдруге взяли в полон, коли я вже була переговорником по полоненим. Взяли тупо як розмінну карту, не дивлячись на офіційні домовленості зі Світланою Конопльовою. Тобі мало твого гріха за загиблих хлопців, яких ти, вже перебуваючи в полоні, викликала на свій захист і прирекла їх на смерть? ", - запитує вона.

"Ти не хочеш розповісти українцям як ти, після своєї чергової поїздки в "Л / ДНР", прирекла на полон нашу диверсійну групу в особі Михайла Поповича та Василя Сапронова. Вони вірили тобі, ідіотка ... Навіть я до останнього не знала, що вони наші. І тільки після того, як Мишка з Ваською попросили твій номер телефону і зустрілися з тобою - вони потрапили в полон ... Ти їздиш туди, щоб наших зливати сепарам? ", - додає Різаєва.

Вона вважає, що Савченко - "створена" Путіним "лампочка" для напруження ситуації в Україні.

Дивіться: Савченко припустила, що Порошенко і Путін ведуть переговори:


Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Савченко заявила, що не припинить їздити в тимчасово окуповані райони Донбасу і буде спілкуватися із бойовиками "заради полонених".