Скандальний радник Авакова знає, хто з його оточення приймає наркотики - серед них є і політики, і співробітники правоохоронних органів.

Про це Ілля Ківа розповів в ефірі українського телеканалу. В ході інтерв'ю раднику міністра МВС пригадали його слова про те, що він пробував марихуану, але вона йому не сподобалася.

"Мені не сподобалася? Чому це вона мені не сподобалася? Я такого не говорив. Я сказав про те, що в процесі дозрівання, в юному віці я, звичайно ... Це не самий мій найкращий досвід, і я зробив з цього висновки. Сподобалося чи ні? Я просто пережив цей вік ", - відповів він.

На запитання про те, чи вживає хтось із його знайомих наркотики, Ківа відповів:

"Напевно, я знаю, хто вживає марихуану і це така палітра різних людей. І політики, і поліцейські. Я думаю, що в моїй присутності ні, але я думаю, що вони знають про те, що я знаю", - зазначив Ілля Ківа.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Нагажаємо, що раніше Ківа розсмішив українців президентськими амбіціями. Радник глави МВС , що братиме участь у виборах президента України в 2019 році.

"Звичайно, я буду брати участь у виборах, мені зараз вже потрібно себе готувати. По-іншому ти ніяк не переможеш. Це змагання, це спорт ... Мене ніщо не зупинить. Прийде час, і я виграю, якщо не в 2019-му , то нехай через вибори. І це станеться. Я це знаю, я в це вірю, тому я і прийшов у політику ", - сказав він.

При цьому Ківа заявив, що його суперник повинен бути на дві голови вищим за нього.

Як повідомляв портал "Знай.ua", радника глави МВС Ілля Ківа братиме участь в наступних виборах президента.