Вони знущаються? У Білорусі схопили ще трьох українців

поділитись
В білоруському лісі схопили трьох українських "агентів"

20 листопада білоруські прикордонники затримали трьох українців неподалік села Дєрєвная у Столінському районі, звинувативши їх у тому, що вони навмисно "незаконно вирушили до Білорусі по ягоди".

"Іноземці навмисно незаконно вирушили до Білорусі по ягоди", - цитує повідомлення Державному прикордонному комітеті Республіки Білорусь, пише ВВС.

Згідно з повідомленням, затримали двох чоловіків і одну жінку.

"Серед затриманих були і ті, кого раніше притягували (до відповідальності - ред.) за схоже правопорушення. Декому з них заборонено в'їзд до Білорусі протягом 5 років", - також ідеться у повідомленні.

Стосовно одного із затриманих українців почали перевірку згідно з кримінально-процесуальним законодавством.

"Любителям лісового врожаю не варто легковажно ставитися до правил перетину кордону. Навіть ненавмисне правопорушення може спричинити серйозні наслідки", - наголосила білоруська сторона.

У прикордонному комітеті додали, що для "збору дикорослів крім постійно діючих пунктів пропуску для громадян України відкриваються також і сезонні".

Нагдаємо, що передодні у стосунках між Україною та Білоруссю сталося загострення - після того, як білоруські спецслужби звинуватили Київ у створенні агентурної мережі на території їхньої країни.

У рамках справи вони затримали українського журналіста Павла Шаройка і звинуватили його у шпигунстві. Міністерство оборони України заперечило ті звинувачення.

Подробиці затримання та допиту Павла Шаройка:

Як повідомляв портал "Знай.ua", першого секретаря білоруського посольства видворили з  України. Ситуация связана с делом Павла Шаройко.

 

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Білорусь,погіршення відносин, Павло Шаройко, затримання, українці
Заступниця глави ВР різко висловилась про Білорусь
0
0
21:15 15.12.2017
На світовому ринку відновився інтерес інвесторів до країн з економіками, що розвиваються
0
0
19:10 15.12.2017
Вже з 1 січня зміни можуть запрацювати
0
0
18:24 15.12.2017
На жаль, ціла низка головних вимог, які прописані у реформі, досі не виконуються
0
0
17:55 15.12.2017
Здатність об'єднатися завжди працює на результат
0
0
16:04 15.12.2017