Народний депутат без мандата Надія Савченко прийняла рішення про припинення голодування. Такий крок пояснюється тим, що вона хоче повторно пройти тестування на "детекторі брехні".

Відповідне повідомлення оприлюднила її прес-служба.

"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надія Савченко прийняла рішення припинити голодування для проходження повторної експертизи", – йдеться в повідомленні.

Крім того представники нардепа зазначили, що сторона захисту готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження на поліграфі, яке має відбутися в одному з державних експертних установ.

Популярні новини зараз

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Українці пом'янули заробітчан, які не повернулися додому: "Поїздка підзаробити є дорогою в один бік"

Показати ще

"Сподіваюся наслідок врахує зазначене клопотання для встановлення дійсних намірів Савченко, бо хто ж буде проти встановлення об'єктивних обставин справи, якщо цей обов'язок лежить на органі досудового розслідування. Особисто мене, як захисника Савченко, влаштує будь-яка позиція органу досудового розслідування у питанні поліграфа", – підкреслив захисник політика Костянтин Глоба.

Також спікери Савченко нагадали, що 20 травня пройшло 69 діб з моменту, як народна обраниця почала "Голодний протест проти незаконного ув'язнення".

23 березня суд обрав Надії Савченко запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 59 днів, після чого нардеп оголосила голодування. 13 квітня, політик повинна була пройти допит на поліграфі, але він був зупинений через її поганt самопочуття. Тоді ж арештована погодилася тимчасово перервати голодування і поїсти, щоб пройти процедуру. Після проходження поліграфа Савченко відновила голодування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", підозрювання в підготовці держперевороту народний депутат Надія Савченко повідомила, що її інтереси представляють три безкоштовних адвоката.

Цю заяву вона зробила 22 травня на початку судового засідання Апеляційного суду Києва, який розглядає скаргу на продовження їй строку тримання під вартою.