Агресія Росії проти України має не локальний характер, а є атакою проти всього світу.

Про це повідомив голова Комітету національної безпеки Палати представників Конгресу США Майкл Маккол, передає "Радіо Свобода". Він зазначив, що Україна фактично перебуває у стані війни з Росією. На Донбасі під окупацією проросійських бойовиків живуть чотири мільйони людей.

"Тут є епіцентр війни проти путінської неприкритої агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а і проти всього світу. Кожного дня існує невидима кіберзагроза, загроза відключення електромереж, фінансового сектору і, власне, уряду" , - наголосив Маккол.

Він додав, що американці мають перейняти багатий досвід Україні під час поїздок на Донбас. Але першочергова задача на даний момент – зупинити плани президента Росії Володимира Путіна.

Кремль, за його словами, продовжує вести кібервійни і бойові дії проти союзників США. Конгресмен наголосив, що Вашингтон повинен продовжувати підтримувати європейські країни, де Москва намагається дестабілізувати ситуацію.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент США Дональд Трамп врешті вирішив, що робити з санкціями проти Росії.