Колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі сьогодні збирається влаштувати мирний мітинг у центрі Києва.

Після численних перешкод при перетині українсько-польського кордону політик анонсував масштабний тур обласними центрами, а заходи у столиці – 19-20 вересня. Кілька днів тому екс-президент Грузії запевнив, що обрав відповідну дату через збіг із пленарним засіданням Верховної Ради та важливим релігійним святом:

"Я проїду ще в кількох містах України, потім ми перемістимося до Києва. 19, наскільки я чув, мені хтось по дорозі сказав, День Архангела Михаїла - охоронця Києва. Треба Київ терміново рятувати! Всі ми перемістимося до Києва, і там будемо" , - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Формат акції – виключно мирний, із доступом до парламентської трибуни, як розраховує Саакашвілі.

Напередодні він відвідав засідання Мостиського суду у Львові – там саме розглядали справу щодо в'їзду в Україну. Тоді ж заявив, що після поїздки до Києва вирушить у Дніпро (20 вересня), де зустрінеться зі своїми прихильниками та місцевими активістами.

Влаштував політик подібний мітинг і у центрі Вінниці, але як зазначили його помічники, не виключена найбільша акція, що відбудеться 17 жовтня.

"Ми вирішили приєднається до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, прийняття нового виборчого закону. А решту вимог ми будемо збирати по всій Україні до 17 числа", - пояснив Саакашвілі.

https://youtu.be/fxoQ1XcEH3k Вчора Гройсман сказав, що не знає, що зі мною робити. Після сьогоднішньої Вінниці у них розгубленість зросте геометричною прогресією. Я ж навпаки добре знаю, що потрібно робити з баригами. (Коли призначали Гройсмана у мене була надія, що хоч від Яценюка ми позбулися. Не тут-то було. У Гройсмана на одному плечі сидить куля в лоб, на іншому - Аваков і шепочуть йому у вухо, що робити.) — Вчера Гройсман сказал, что не знает, что со мной делать. После сегодняшней Винницы у них растерянность возрастет геометрической прогрессией. Я же наоборот хорошо знаю, что нужно делать с барыгами. (Когда назначали Гройсмана у меня была надежда, что хоть от Яценюка мы избавились. Не тут-то было. У Гройсмана на одном плече сидит куля в лоб, на другом - Аваков и шепчут ему в ухо, что делать.)

Posted by Mikheil Saakashvili on Sunday, 17 September 2017

У планах екс-президента Грузії: домогтися створення антикорупційних судів та перегляду мажоритарної системи виборів.

У найближчому оточенні колишнього очільника Одеської ОДА додали, що близько 12:00 він прибуде до Адміністрації президента на розі вулиць Банкової та Інститутської, де проведе брифінг щодо оскарження Указу Президента про позбавлення громадянства.

Повернення у Львів -- Возвращение во Львов

Posted by Mikheil Saakashvili on Sunday, 10 September 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі поділився планами на майбутнє.