До вступу у Північноатлантичний Альянс поки що не готові ні Грузія, ні Україна, хоча слід зазначити, що перша до членства готова набагато більше.

Таку думку висловив спеціальний представник Сполучених Штатів в Україні Курт Волкер, передає Рoliteka. "У порівнянні з Україною, Грузія має більший прогрес. Маю на увазі прозорість, той внесок, який Грузія внесла в міжнародну безпеку, реформи в оборонній сфері, боротьбу з корупцією. Однак не думаю, що в НАТО сьогодні будь-хто скаже про готовність прийняти Грузію членом. У Грузії має бути успішна, прозора і безпечна демократія, як в інших країнах НАТО, і вона повинна підготуватися до того, щоб бути в перших рядах, коли НАТО прийме рішення про подальше розширення", - заявив дипломат і зазначив, що ще одним важливим фактором є безпосереднє сусідство з Російською Федерацією.Як приклад, Волкер згадав 1999 рік, коли Прибалтійським країнам сказали, що вони не зможуть стати членами НАТО. Як відомо, через три роки до Альянсу їх усе ж таки запросили. "Для прийняття будь-кого в НАТО потрібен консенсус всіх країн-членів. Ми не можемо знехтувати тим фактом, що Росія великий сусід", - підсумував американський політик.


Популярні новини зараз

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Україна і США повністю забракували план Путіна щодо миротворців на Донбасі.