В результаті допиту ключових свідків по справі колишнього президента-втікача Віктора Януковича спливли нові деталі його втечі. На цей раз з'ясувалися цікаві обставини "втечі до Криму".

Журналісти видання "Крим. Реалії" на підставі нових даних зробили реконструкцію подій у 2014 році.

На відео, яке представили в мережі, погодинно відстежили маршрут президента-втікача за інформацією свідків. Це люди, які особисто пересувалися з екс-президентом і поклялися в суді говорити тільки правду.

Нещодавно нардеп Михайло Добкін вставив свої пять копійок у справу Януковича. За словами одіозного політика, екс-президент навіть не думав нікуди тікати і залишати Україну таким способом, як вийшло насправді.

Нагадаємо, доля конфіскованих мільярдів одіозного екс-президента Віктора Януковича вже більше стала відома. У політика-втікача відібрали близько 30 мільярдів гривень, з них Україна освоїла вже дві третини.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", адвокати колишнього президента-втікача вимагали повторного допиту президента України Петра Порошенка в якості свідка по справі держради Віктора Януковича. Однак суд відмовив у клопотанні, оскільки визнав його необґрунтованим.