Поки вітчизняні правоохоронці з усіх сил роблять вигляд, що "активно розшукують" нардепа втікача Олександра Онищенка, той насолоджується життям у сонячному Маямі, абсолютно не приховуючи свого місцезнаходження.

Так, у вересні політик, якого звинувачують у шахрайстві при укладанні контрактів на поставки газу на суму 100 мільйонів євро, активно викладав в Instagram фотографії із Сент-Тропе та США. Одіозний політик ходить з друзями в океан на яхті та навіть упіймав акулу, катається на дорогих авто, бере участь у кінних змаганнях.

Складається враження, що своїми публікаціями депутат просто знущається над вітчизняними служителями Фекміди або ж абсолютно впевнений в повній безкарності.

Популярні новини зараз
Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати
Показати ще

Як відомо, у липні 2016 року Верховна Рада України зняла з Онищенка депутатську недоторканість і дала згоду на його затримання, а згодом генпрокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру. У свою чергу народний обранець утік до Лондона, де переховується від українського правосуддя. Інтерпол відмовився оголошувати його в міжнародний розшук.

По "справі Оніщенка" затримали 12 осіб, п’ятеро з яких визнали себе винними і співпрацюють зі слідством.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що одіозний парламентарій заявив про намір балотуватися в президенти України на наступних виборах.