Вибіркові закони: нардеп про порушення прав Саакашвілі

поділитись
10 вересня можна вважати хоча й не повною, але перемогою екс-президента Грузії, тому що він одним із перших почав боротися за справедливість

Незаконні дії по відношенню до колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі почалися задовго прибуття на пропускний пункт українсько-польського кордону.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив засновник політичної партії "Основа", народний депутат Сергій Тарута.

На його думку, влада може скільки завгодно шукати підстави для того, щоб "посунути невигідних", але насправді саме екс-президент Грузії показав яскравий приклад протистояння хабарництву, хоча й не все вдалося так, як планував:

"Є фраза у Вольтера: я не погоджуюсь із тим, що ви говорите, але я готовий віддати життя за право говорити вам те, що ви хочете. Зараз ситуація дуже схожа, дійсно дуже багато людей не погоджуються із якимись діями Саакашвілі. Необхідна системна боротьба із корупцією, а не тільки часткова.  По відношенню до нього застосували виборче право. Це абсолютно не справедливо", - впевнений політик.

Тарута підкреслив: президент не міг не знати про наміри прокурорів Грузії, та й сам Саакашвілі пройшов всі необхідні процедури ще до отримання керівної посади в одеській адміністрації:

"Коли його повинні були призначити губернатором і він проходив спеціальну перевірку, всі розуміли те, що є кримінальна справа (на батьківщині політика відкрили цілу низку проваджень проти нього. Прокуратура Грузії вимагала у ГПУ видати Саакашвілі, але отримала відмову, - ред.).  Більш того, у декларації Порошенка за 2015 рік є багато порушень, тобто на цій підставі його також могли позбавити президентства, тому що він не вказав панамські компанії, офшорні компанії, які вніс вже у 2017 році. Правова сторона відійде на задній план, стане центром консолідації опозиційних сил, які почнуть розхитувати ситуацію в регіонах", - додав він.

Нардеп підсумував, що 10 вересня можна вважати хоча й не повною, але перемогою екс-президента Грузії, тому що він одним із перших почав боротися за справедливість, на яку українці покладають більші сподівання, аніж на чинне законодавство.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі зник із львівського готелю у невідомому напрямку.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Партія Основа, Сергій Тарута, Саакашвілі
Президент США зробив перший крок для прийдешньої зустрічі з Володимиром Путіним
0
0
00:29 20.07.2018
ФСБ шантажує Кольченка і нав'язує йому російський паспорт
0
0
23:40 19.07.2018
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018