Український політик не може дозволяти собі подібного роду гучні заяви і займати позицію, якої дотримується народний депутат Надія Савченко.

Про це повідомив колишній захисник українського парламентарія, російський адвокат Микола Полозов в інтерв'ю "Обозревателю". Він уточнив, що після звільнення Савченко бачився з нею лише один раз у Києві. Потім, за його словами, спілкування припинилося.

Полозов критично відгукнувся щодо політичної позиції нардепа і додав, що політику не дозволено займати таку позицію, про яку вона заявляє.

Адвокат вважає, що дії Савченко адекватно оцінить українське суспільство і майбутні виборці.

"Якщо вона піде на наступні вибори, українці зможуть висловити своє ставлення до її діяльності", - підсумував подальшу політичну кар'єру нардепа Полозов.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть не дожити до перерахунку: ПФУ знайшов лазівку, щоб не виплачувати борги Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, народний депутат Надія Савченко вирішила втрутитися в газову справу Онищенка. Вона захотіла взяти на поруки фігуранта розслідування Валерія Постного.