Український політик не може дозволяти собі подібного роду гучні заяви і займати позицію, якої дотримується народний депутат Надія Савченко.

Про це повідомив колишній захисник українського парламентарія, російський адвокат Микола Полозов в інтерв'ю "Обозревателю". Він уточнив, що після звільнення Савченко бачився з нею лише один раз у Києві. Потім, за його словами, спілкування припинилося.

Полозов критично відгукнувся щодо політичної позиції нардепа і додав, що політику не дозволено займати таку позицію, про яку вона заявляє.

Адвокат вважає, що дії Савченко адекватно оцінить українське суспільство і майбутні виборці.

"Якщо вона піде на наступні вибори, українці зможуть висловити своє ставлення до її діяльності", - підсумував подальшу політичну кар'єру нардепа Полозов.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Тіна Кароль пов'язала своє життя з Юлією Саніною з The Hardkiss, Дзідзьо буде свідком

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, народний депутат Надія Савченко вирішила втрутитися в газову справу Онищенка. Вона захотіла взяти на поруки фігуранта розслідування Валерія Постного.