Вибухи військових складів в Калинівці підірвали безпеку України.

Про це розповів лідер партії "ОСНОВА", народний депутат Сергій Тарута.

Політик зазначає, що потрібно бути готовим до нових диверсій проти нашої держави.

"Ми повинні бути готові до диверсій проти України. Вибухами складів в Калинівці підірвана боєздатність України. Експерти стверджують, що загальний збиток від вибухів становить 10 мільярдів гривень. Війна - це корупція", - повідомив Тарута.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 27 листопада: кар'єрне зростання Тельців, гармонія Левів та вплив Стрільців Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Новий спосіб передачі показань лічильників: важливе повідомлення для споживачів Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку
Показати ще

У Вінницькій області страшна пожежа охопила склади боєприпасів військової частини. Військова частина розташована в населеному пункті Калинівка (близько 20 км від Вінниці). Попередньо встановлено, що постраждали дві людини.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, масштаби руйнувань на військових складах в Калинівці вдалося побачити з висоти пташиного польоту.