Верховна Рада України насамперед повинна розглянути законопроект про антикорупційний суд, внесений президентом Петром Порошенком. На цьому активно наполягають представники Міжнародного валютного фонду.

Про це йдеться в опублікованій доповіді Йоста Люнгмана - постпреда МВФ в Україні. Він розповів, що делегація в складі кількох експертів МВФ відвідала Київ у період з 12 по 16 лютого для обговорення деяких технічних аспектів, передбачених програмою реформ, виділивши "антикорупційний" законопроект."Зараз важливо, аби влада України забезпечила невідкладний розгляд, відповідно до парламентських процедур, законопроекту про антикорупційний суд", - підкреслив Люнгман.

Постійний представник також зазначив, що при розгляді зазначеного законопроекту парламент повинен врахувати всі поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою (фінансування від МВФ-ред.) зобов'язаннями та рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що західні кредитори розповіли, що робити з багатомільйонними боргами.