Верховна Рада України насамперед повинна розглянути законопроект про антикорупційний суд, внесений президентом Петром Порошенком. На цьому активно наполягають представники Міжнародного валютного фонду.

Про це йдеться в опублікованій доповіді Йоста Люнгмана - постпреда МВФ в Україні. Він розповів, що делегація в складі кількох експертів МВФ відвідала Київ у період з 12 по 16 лютого для обговорення деяких технічних аспектів, передбачених програмою реформ, виділивши "антикорупційний" законопроект."Зараз важливо, аби влада України забезпечила невідкладний розгляд, відповідно до парламентських процедур, законопроекту про антикорупційний суд", - підкреслив Люнгман.

Постійний представник також зазначив, що при розгляді зазначеного законопроекту парламент повинен врахувати всі поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою (фінансування від МВФ-ред.) зобов'язаннями та рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що західні кредитори розповіли, що робити з багатомільйонними боргами.