Виконати негайно: МВФ поставив Україні умову

поділитись
Міжнародні експерти приїхали до Києва з перевіркою і залишилися незадоволені

Верховна Рада України насамперед повинна розглянути законопроект про антикорупційний суд, внесений президентом Петром Порошенком. На цьому активно наполягають представники Міжнародного валютного фонду.

Про це йдеться в опублікованій доповіді Йоста Люнгмана - постпреда МВФ в Україні. Він розповів, що делегація в складі кількох експертів МВФ відвідала Київ у період з 12 по 16 лютого для обговорення деяких технічних аспектів, передбачених програмою реформ, виділивши "антикорупційний" законопроект."Зараз важливо, аби влада України забезпечила невідкладний розгляд, відповідно до парламентських процедур, законопроекту про антикорупційний суд", - підкреслив Люнгман.

Постійний представник також зазначив, що при розгляді зазначеного законопроекту парламент повинен врахувати всі поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою (фінансування від МВФ-ред.) зобов'язаннями та рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що західні кредитори розповіли, що робити з багатомільйонними боргами.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Люнгман, МВФ, Порошенко, суд, ВР, законопроект, антикорупційний суд
Що відомо про новообраного очільника Об'єднаних сил
0
0
22:20 16.03.2018
У Європі розкритикували президентський закон про безпеку
0
0
20:07 16.03.2018
Радбез ООН висловився за український Крим
0
0
19:35 16.03.2018
Росіяни не зможуть проголосувати за Путіна в Україні
0
0
18:03 16.03.2018
За словами самого депутата, нещодавно він звернувся із заявою до НАБУ з вимогою почати розслідування щодо нібито зловживань НКРЕКП при погашенні прострочених боргів підприємств теплової генерації ДП «Енергоринок» підприємствам теплової генерації
0
0
17:45 16.03.2018