Днями українські дипломати направили офіційну ноту білоруським колегам із проханням прояснити місцезнаходження сина колишнього прикордонника Ігоря Гриба, якого російські спецслужби безпідставно звинуватили у тероризмі. Проте відповіді на свій запит не отримали, що викликало хвилю нерозуміння та обурення.

В коментарі одному з українських телеканалів заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль запевнила - Білорусь у такий спосіб перекреслила партнерські відносини, адже "слова почали різко розходитися із вчинками":

"Насправді по Білорусі, мені здається, набагато більше питань, ніж відповідей зараз. Зокрема, наприклад той же вступ Білорусі до Світової організації торгівлі. Чи будемо ми підтримувати Білорусь в цьому вступі, з огляду на наприклад того, що Білорусь - це остання країна Євроазіатського економічного союзу, яка вступає в СОТ. І що буде, які будуть наслідки цього вступу? Або ми все ж будемо дивитися на свої інтереси і нав'язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄврАзЕС свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії та всі інші питання, а також, звичайно, вирішуючи питання і в'їзду громадян України, і безпеки громадян України в Білорусі", - заявила Зеркаль.

На її думку, навіть один конкретний випадок яскраво показує, що до питання дипломатичних взаємин слід підходити комплексно і не залишати такий інцидент без уваги.

Потрібно відзначити, що батько незаконно затриманого Павла Гриба дуже переймається його самопочуттям – у хлопця діагностували складні фізичні вади, тому якщо він перебуває у неналежних умовах та не має доступу до ліків, то все може закінчитися фатально.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Білорусі російські спецслужби викрали сина колишнього українського прикордонника.

СохранитьСохранить