"Гендерна ідеологія руйнує сім'ю і підриває традиційні цінності", - таку заяву нещодавно зробила дружина секретаря Ради національної безпеки і оборони України, кандидат педагогічних наук Ганна Турчинова.

У своєму блозі під гучною назвою "Гомодиктатура. Як розбещувати дітей" вона звернулася до чинної влади із проханням: "покласти край мракобіссю".

Дружина Турчинова і гендерна політика

"Гендерна ідеологія потроху проникла в наше суспільство і дісталася шкіл. І якщо хтось асоціює слово "гендер" з рівністю прав чоловіків і жінок, то він помиляється. Оскільки основною метою є подолання гетеросексуальності і створення нового типу людини, який наділений свободою вибирати і втілювати в життя свою сексуальну ідентичність, незалежно від біологічної статі", - написала вона.

За словами Турчинової, на даний час у суспільстві спостерігається відверта маніпуляція поняттями свободи. Все тому, що представники такої ідеології "створили своє дуже сильне лобі в ООН і ЄС" і розпочали наступ на традиційні цінності:

Популярні новини зараз

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

"Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, а й духовному суспільстві. Більше того, вони чомусь вирішили, що у них є абсолютне право вказувати всім іншим, як треба жити, як виховувати дітей і навіть які слова можна використовувати, а які ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатися рецензування шкільних підручників, вносити правки і давати рекомендації, що, на їхню думку, треба змінити", - додала вона.

Ось, до речі, витяги з підручників, які викликали сумніви у Турчинової:

Неправильна ідеологія?

Вона вважає, що один із авторів українського Інституту модернізації змісту освіти, який займається рецензуванням шкільних підручників, "лобіює гендерну ідеологію".

"Найстрашніше, що гендерна ідеологія спрямована на ліквідацію класичної моделі сім'ї. У дітей руйнується орієнтація на шлюб і сім'ю, на обов'язки перед своїм батьками і дітьми. Хто вирішив, що традиційні ролі жінки і чоловіка в родині - це погано? В країні, яка у прямому сенсі захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на фронті гинуть чоловіки та жінки, розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка веде винятково до одного - вимирання - це просто злочин", - підсумувала дружина секретаря РНБО.

Дивіться: Дружина Олександра Турчинова Ганна презентувала кінокомпанію у стінах Софії Київської

Як повідомляв портал "Знай.ua", Міністерство освіти України має намір виключити деякі поняття, які входять у державні підручники.