Американський президент Дональд Трамп заявив, що стане для ватажка донецьких і кримських терористів Путіна "найгіршим з ворогів".

Про це Трамп розповів в одному з нещодавніх інтерв'ю для американських журналістів. Він зазначає, що намагається налагодити "гарні стосунки" з Росією.

"Але якщо це не спрацює, я буду найгіршим із ворогів, які у нього коли-небудь були", - підкреслив глава США.

При цьому він похвалився своїми досягненнями на цьому фронті: депортація 60 дипломатів РФ і санкції проти російських громадян і компаній, яких США підозрюють у сприянні зовнішній політиці РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп через свого помічника з національної безпеки Джона Болтона запросив президента РФ Путіна у Вашингтон. Про це стало відомо від прес-секретаря Трампа.

В офіційному акаунті Twitter прес-секретар лідера Америки Сандра Сандерс написала про запрошення Трампом Путіна. Вона також зазначила, що обговорення майбутнього візиту вже почалося. Імовірно, зустріч відбудеться вже восени.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua" Україна зажадала роз'яснень від Вашингтона щодо "нових пропозицій" щодо врегулювання конфлікту на Донбасі і в анексованому Криму. Їх нібито обговорювали на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Хельсінкі.

"Україна запросила офіційних роз'яснень у Вашингтона про нібито обговоренні на американо-російської зустрічі в Хельсінкі нових пропозицій по врегулюванню ситуації в південно-східних регіонах України, про що заявив президент Росії у своєму інтерв'ю російським ЗМІ", - повідомляє агентство.

Як повідомляв портал "Знай.uа" президент США Дональд Трамп вважає, що "агресивна" Чорногорія може стати причиною третьої світової війни. Відповідаючи на питання журналіста, чому його син повинен відправитися до Чорногорії, щоб захистити її в разі нападу, Трамп відповів:

"Я розумію, про що ви говорите, я сам задаю собі це питання ... в Чорногорії дуже агресивні люди ... вони можуть проявити агресію і мої вітання, ви в Третій світовій війні", - цитують Трампа ЗМІ.

Інтерв'ю вийшло в ефір 17 липня, після поїздки Трампа на саміт НАТО в Брюсселі і після переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним в Хельсінкі.