Після розстрілу Небесної Сотні вночі 21 лютого 2014 лютого колишній президент Віктор Янукович направлявся до Харкова. Як стверджують очевидці, у той момент він зустрічався із кількома політиками, в числі яких був і представник "Опозиційного блоку" Михайло Добкін. Мова йде про Геннадія Кернеса, Андрія Портнова та Валерія Писаренка.

Проте сам депутат дуже неоднозначно пояснює свою присутність у кабінеті екс-регіонала в такий суперечливий час.

В ефірі одного із українських телеканалів він спочатку заперечив цей факт:

"Цього очевидця можна одразу в топку, ні в якому кабінеті Кернеса я не сидів".

Згодом Добкін-старший усупереч попереднім аргументам відкрито зізнається: не тільки зустрічався із Януковичем, а навіть був в курсі його місця перебування:

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

"Я зустрів Януковича за годину після його прильоту, тому що була інформація про замінування аеропорту. Ми годину чекали на злітній смузі, на автобусах дісталися до резиденції обладміністрації. Там була охорона, спецзв'язок – місце повністю сертифіковане під прийом людей рівня президента. Якраз туди з'їхав Азаров, але це малозначущий епізод".

Як стверджує нардеп, він був поруч із екс-президентом до самого ранку. Щодо решти осіб на цій таємній зустрічі Добкін тільки відмахнувся – мовляв, прийде час і вони розкажуть самі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Добкін-старший пояснив дивну поведінку брата.