"У Єревані на бік протестувальників тепер стали і військові", - йдеться у повідомленні телеканалу "Дождь".

Окрім військових до протестувальників долучилися представники церкви.

Як видно на відео, мітингувальники привітали рішення військових оплесками, після чого рушили єдиною колоною проспектом Баграмяна.

Як передавав раніше портал "Знай.ua", в Вірменії продовжують наростати хвилювання серед народу. В черговий раз відбуваються зіткнення опозиції і сил правопорядку. Протести поширилися по межі столиці, а в Єревані відбулися масові затримання.

Чергові зіткнення супротивників події в Єревані в неділю, 22 квітня. Протестуючі почали свій черговий марш після невдалих переговорів лідера протесту Нікола Пашиняна і прем'єр-міністра Сержа Саргсяна. Сили опозиції вирушили маршем у напрямку центру міста.


“Знай.ua” також нагадує, що майже два тижні тому, 16 квітня, у столиці Вірменії прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни.
З ранку демонстранти в столиці Вірменії частково перекрили ряд важливих вулиць і проспектів столиці. Таким чином вони протестують проти затвердження кандидатури екс-президента Сержа Саргсяна на посаду прем'єр-міністра. До учасників акції приєдналися і студенти.

Провести "акцію громадянської непокори", заблокувавши вулиці і зупинивши роботу метро, напередодні закликав депутат парламенту Вірменії від опозиційний фракції "Елк" Нікол Пашинян.

Стало відомо. що лідер масового протесту Нікола Пашинян був затриманий одним з перших при спробі прорвати кордон поліції. Він встиг висловити свою підтримку однодумців і закликав їх не зупинятися і продовжувати акції протесту "з подвоєною силою". Пашинян наполягав і підкреслював у своєму зверненні, що поліція не має права розганяти мирні демонстрації.