Україна має рік на проведення важливих реформ через майбутні вибори.

Відповідну заяву зробив єврокомісар з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Ган під час прес-конференції в Києві.

"У нас залишився час до середини літа наступного року. Потім ми увійдемо в стан, коли настрої буде формувати передвиборчий процес, а це зазвичай не допомагає проводити реформи", – заявив комісар ЄС.

За його словами, в країні потрібно за цей час схвалити наступні реформи: пенсійну, медичну і земельну. Крім цього, Верховна Рада повинна забезпечити приватизацію державних підприємств.

Через непопулярність деяких з перерахованих вище змін можуть виникнути труднощі в їх схвалення до виборів. Але реформи необхідно провести, щоб розвивати країну.

Популярні новини зараз
В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима Мобілізують з інвалідністю вже у травні: ці чоловіки під прицілом ТЦК Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще

Також, Хан закликав швидше використовувати можливості Угоди про асоціацію вільної торгівлі з ЄС.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа",єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрьом розповіла, що Україна провела багато реформ, проте цього замало. Самим слабким місцем все ще залишається корупція в країні.