В анексованому Росією Криму ще не скоро з'являться іноземні інвестиції після чергового рішення Європейського союзу. Розплачуватися за імперські амбіції президента Росії Володимира Путіна все ж доведеться розплачуватися пересічним громадянам.

Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк в Twitter. Він розповів, що по анексованому Криму готується нове рішення щодо заборони інвестицій з Євросоюзу. Посли європейських країн приймуть відповідне рішення вже на наступному тижні.

"Посли ЄС, ймовірно, наступного тижня продовжать заборону на інвестиції з ЄС до Криму", - наголосив Йозвяк.

Він додав, що заборона, найімовірніше, продовжать ще на один рік. Жодна компанія з країн ЄС не зможе вкладати гроші в анексований півострів, оскільки можуть самі опинитися під дією санкцій.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна вже стягнула з російського газового монополіста "Газпрому" першу частину штрафу. Конкретні цифри поки не розголошували.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив суворі правила онлайн-оплат: не можна ігнорувати Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити У школах змінюють правила спілкування: від якої традиції відмовляться Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще