Шестеро народних депутатів від Блоку Петра Порошенка вийшли з фракції.

Про це написала Ірина Суслова на своїй сторінці в Facebook.

"Жіноче крило і Валерій Пацкан вийшли з засідання фракції: Оксана Продан, Оксана Юринець, Ричкова Тетяна, Валерій Пацкан та Ольга Червакова", - йдеться у підписі до фотографії.

У БПП розповіли про нового главу Нацбанку

Популярні новини зараз
Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що про перейменування Верховної Ради спочатку заговорив директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. На його думку, назва українського парламенту Верховна Рада є радянською спадщиною. В'ятрович пропонує назвати український парламент Національними зборами.

Далі про зміну назви державної установи заговорили самі народні обранці. Так, народний депутат Сергій Каплін упевнений, що Раду треба перейменувати на Народну Раду. Він скаржиться, що Верховною Радою український парламент давно не називають, вважаючи за краще слово цирк.