Новим радником Володимира Путіна стане директор напрямку «Молоді професіонали» Агентства стратегічних ініціатив (АСІ) Дмитро Пєсков. Він повний тезка прес-секретаря президента.

За словами співрозмовників видання, Пісків продовжить курирувати АСІ, в тому числі програму «Національна технологічна ініціатива» та напрям «Цифрової економіки». Раніше в новому уряді Дмитра Медведєва Міністерство зв'язку замінили на Міністерство цифрового розвитку, а в Держдумі з'явився експертна рада по цифровій економіці.

«В даний час я продовжую працювати в АСІ з поставленим завданням. Коментувати чутки не можу», — заявив Пєсков у відповідь на інформацію РБК.Зараз у Путіна дев'ять радників: за даними «Ъ», радник з інтернету Герман Клименко має залишити свою посаду.

"Знай.uа" також нагадує, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков жартома розповів, що йому сниться Володимир Путін. Причому в снах Пєскова глава держави завжди суворий, і прес-секретар прокидається в холодному поту. На питання про своїх снах Пісків відповідав в гумористичній передачі на одному з російських каналів.

Після таких снів "ти весь мокрий прокидаєшся", зізнався Пісків.
Прес-секретар російського лідера розповів також, що Путін "живе в глобальному часу, глобальної географії, географії земної кулі". За словами Пєскова, це унікальна можливість, яка знаходиться за рамками простої людини". І бути причетним до цього – супервозможность, яка випадає один раз в житті.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков розповів у програмі "Міжнародна пилорама" на одному з російських каналів, кому дозволено смикати його за вуса.

"Це може робити тільки одна жінка - моя дружина", — сказав офіційний представник Кремля, відповідаючи на питання, чи правда, що, висмикнувши волосся з його вусів, можна загадувати бажання.

Ведучий поцікавився, чи робить так його дружина — фігуристка Тетяна Навка — і збуваються її бажання. Пєсков відповів ствердно.