Екс-губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі із табору протестувальників під Верховною Радою переїхав жити просто до наметового містечка.

Своє рішення пояснив тим, що чинна українська влада має намір депортувати його на батьківщину, хоча сам він впевнений: нічого не порушував, а організовані мітинги носять виключно мирний характер.

Намет для ночівлі колишній президент Грузії обрав доволі символічний – саме його встановлював під урядовою будівлею, коли спільно зі своїми соратниками вимагали виділити кошти на закінчення ремонту траси Одеса - Рені.

"Я старий революціонер. Першого разу ми побудували дорогу, цього разу треба побудувати українську державу", - прокоментував політик.

Популярні новини зараз

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

"Як брат з сестрою": Ірина Горова показала Потапу, на кого більше схожий молодший син

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

Багато хто задавався питаням: чому Саакашвілі з'явився у наметовому містечку тільки зараз, якщо безпосередньо сама акція протесту почалася ще 17 жовтня, день не пленарний, депутатів на робочому місці також немає.

Дивіться: Саакашвілі переїхав жити до намету

Саакашвілі пояснив – вчора народні обранці оголосили про досить суперечливе, на його думку, припущення щодо екстрадиції:

"З грузинським олігархом Іванішвілі, і думаю, що також із Путіним, тому що без Путіна такі речі не вирішуються, хочуть схопити і вивезти в Грузію. Точно так само, як вони вчинили з іншими людьми".

Дивіться: Саакашвілі прокоментував загрозу депортації

Як інформував портал "Знай.ua", Саакашвілі повідомив про третє викрадення свого соратника.