У грудні нинішнього року вимушені переселенці, які на даний момент проживають в Харківській області, отримають гуманітарну допомогу від Ватикану. У цю допомогу увійдуть продукти, теплий одяг, взуття, медикаменти. Також, нужденним допоможуть в оплату орендованого житла і в забезпеченні житлових будинків паливом.

Про це на прес-конференції в Харкові розповів голова Технічного комітету Секретаріату акції "Тато для України", єпископ Едуард Кава.

Мова йде про другу хвилю акції, яка проводиться за ініціативою Папи Римського Франциска – загальна сума зібраних на потреби постраждалих від військових дій в Україні коштів становить близько 16 мільйонів євро. У ході першої хвилі переселенців була надана допомога на загальну суму близько 500 тисяч євро, на другу хвилю передбачено збільшення суми.

У грудні вимушені переселенці отримають продукти харчування, теплий зимовий одяг, взуття, набори особистої гігієни, медикаменти. Крім того, нужденним сім'ям буде надаватися допомога на оплату орендованого житла, а також допомогу з дровами і вугіллям, якщо вони проживають у приватних будинках.

У здійсненні акції задіяний ряд громадських і релігійних організацій. Серед них – благодійний фонд "Станція Харків", а також місія Римо-католицької церкви "Caritas-Spes" у Харкові.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Нагадаємо, місцеві підприємці на Донбасі потребують належної підтримки з боку держави, оскільки саме на них тримається економіка цього регіону.

Крім того, в 2014 році аеромобільна бригада вирушила до Криму для боротьби з окупантами під час захоплення парламенту, але командування розгорнуло її в останній момент.

Дивіться сюжет про Харков

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін обговорив плани на Донбас з європейським лідером.