Світ повинен прикласти всі зусилля, щоб фізично ліквідувати президента Російської Федерації Володимира Путіна та його найближче оточення.

Про це заявив відомий фотохудожник та блогер Олексій Лебединський, - передає "Обозреватель".

Як зазначив Лебединський, прибрати потрібно не Росію, а саме її лідерів. Оскільки, за словами блогера, Російська Федерація – це міна сповільненої дії, яку взяли до рук терористи та моральні уроди.

"Щоб нейтралізувати їх, весь світ повинен тихо зробити так, щоб просто прибрати. Не Росію, а тих людей. Їх потрібно просто зачистити. Як зачищають терористів. Люди, які є ватажками терористів", - підкреслив Професор Лебединський.


Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

При цьому Лебединський називає главу РФ нім ким іншим, як террористом.

"Я вважаю, що Путін нічим не кращий за Бен Ладена. Чим він кращий? І вся ця зграя навколо нього", - додав блогер.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на Донбасі знищили чергового путінського найманця 31-річного Олександра Шухарева, який прибув на схід України з Республіки Комі.