Замах на Мосійчука: Ляшко заплатив другій жертві й образився

поділитись
Складно ж зрозуміти, що у радикала просто немає більше грошей

Після численних публікацій ЗМІ ватажок українських радикалів Олег Ляшко передав Надії Тарасенко 8 тисяч гривень: 25 жовтень жінка постраждала в результаті замаху на депутата Ігоря Мосійчука. Після цього глава "Радикальної партії" образився на потерпілу.

Як повідомляє "Українська правда", про цей випадок розповіла дочка Надії: "Він ображений дзвонив мені, тому що я сказала, що цієї суми вистачило лише на два дні лікування. Сказав, що у нього більше немає грошей. Також дзвонив помічник Мосійчука, питав чи потрібна нам допомога, але після ствердної відповіді більше не телефонував".

Також дівчина розповіла, що мати все ще почуває себе погано, незважаючи на те, що вже виписалася з лікарні: "Вона відчуває себе погано, її дуже нудить, постійно болить голова. Можливо це через те, що доводиться вживати багато ліків".

Вибух в Києві: політики "забули" про постраждалу Надії Тарасенко


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, скільки Ляшко спустив за один вікенд: українцю працювати рік.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Ляшко, Мосійчук, Тарасенко, замах
Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році
0
0
23:09 22.07.2018
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018