Продовжуючи ескалацію військового протистояння, замість ведення мирних переговорів з Донбасу, влада ігнорує бажання більшості українців. Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі телеканалу АТР.

"Якщо ми говоримо про нормальне демократичне суспільство, то що це означає? Що меншість почута більшістю, але вона робить те, що хоче більшість. Соціологія показує, що на сьогоднішній день 86% українців не бачать можливості відновлення території через військовий стан. Є 4-5%, які не визначилися, та є близько 10%, які кажуть, що ми будемо воювати до останнього українця, що вони хочуть війни", – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також додав, що вважає аморальним з боку посадових осіб розпоряджатися для власної вигоди життям людей, які гинуть на Донбасі.

"Чому наші політики війни хочуть? Тому що на війні вони заробляють, маніпулюють, та використовують війну для того, щоб далі утримувати владу. А хто страждає на війні? Страждають кожен день наші військові. Наші політики зараз усі дуже розумні, але сидять тут в парламенті, ніхто не воює і чужим життям ризикують. А ми бачимо, що було більше 300 обстрілів, а це хто гине? Гинуть і військові і наші мешканці, цивільні. Ось до чого приводить ця агресія!", – додав Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще