З наступного року на заробітні плати можуть виділити з держбюджету додаткові 390,3 мільйони гривень, якщо за проект проголосують. Однак, зарплатні піднімуть не населенню, а слугам народу та їх помічникам.

Про це пише "Стіна".

Загалом на роботу українського парламенту у 2018 році потрібно на 400 мільйонів більше, ніж цього року, а це 1 мільярд 600 мільйонів гривень. Із них на зарплати народних обранців та їх помічників піде 552,8 мільйонів. Трохи більше – 586,6 мільйонів можуть виділити на зарплати для співробітників ВР, та підвідомчих організацій.

Крім того, можуть зрости витрати на депутатські відрядження. Для цього парламентарі запросили на 2018 рік 33,9 мільйонів гривень. У 2017 ці витрати становили лише 13,9 мільйонів.

Популярні новини зараз
Росія може вдарити у люті морози: українців закликали готуватися Навіть ВЛК не потрібно: українців поставлять на військовий облік без відвідування ТЦК Зима не відпустить: свиняча селезінка передбачила морози, хуртовини та пізню весну, прогноз погоди від синоптика Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", стало відомо, наскільки зростуть зарплати слуг народу, хто і скільки отримає в наступному році.