Народний обранець Віталій Хомутиннік підтримав скандально відомий законопроект щодо введення наджорсткої цензури в інтернет-мережі

Про це пише Рoliteka. Нагадаємо, законопроект №6688, який в Національній спілці журналістів назвали «диктаторським», дозволяє заблокувати будь-який сайт в Україні на 48 годин лише за рішенням слідчого. Без будь-яких додаткових дій або дозволів.

Саме його вирішив підтримати народний обранець Віталій Хомутинник, знаменитий завдяки своєму темному минулому, серед якого рейдерські замашки і брат-автоугонщик.

Більш того, Хомутинник відомий завдяки своєму розкішному життю: у його власності знаходиться два будинки загальною площею більше тисячі «квадратів», ряд наддорогих авто, а також особистий літак Gulfstream G150, ринкова вартість якого тільки в 2013-му році становила 13 мільйонів доларів. І це без «повного фаршу».

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Квартал 95" перетворився на пухкеньку версію Біллі Айліш

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Не менш гучним є і відпочинок парламентаря, який Хомутинник вважає за краще проводити на Мальдівах, Сейшелах або Домініканській республіці. Для проведення свого дня народження він обрав яхту «Mary-Jean II», вартість оренди якої становить близько 400 тисяч доларів в тиждень.

Також на заході планувалося виступ зірки 70-80-х Ricchi&Poveri, співачки Adele і навіть Григорія Лепса.

Нагадаємо, Верховна Рада не проголосувала за включення до порядку денного та розгляд скандально відомого диктаторського закону, проте вже відомі прізвища тих, хто проголосував «за» те, щоб заткнути рот українцям.

Мова йде про законопроект №6688 авторства Сергія Пашинського («Народний Фронт»), який дозволить блокувати будь-який сайт в Україні без санкції суду.

За включення до порядку денного скандального законопроекту проголосували 158 нардепів. З них — половина Блоку Петра Порошенка, дві третини «Народного фронту» і Фракція Олега Ляшка.

«Прошу, вивчайте результати голосування, щоб на наступних виборах знати ворогів демократії в обличчя. Це люди, які хочуть насадити диктатуру в Україні і контролювати вміст поки вільного інтернету», — зазначив з цього приводу нардеп Сергій Лещенко.