Крім того, правоохоронці попереджують будь-які спроби скупчення і збору громадян, повідомляє Інтерфакс-Україна.
За попередніми даними поліції, затримано вже близько 100 осіб.Найбільш напружена ситуація склалася на площі Республіки в центрі Єревана, де збирається основна частина протестуючих.

Екс-президент і новопризначений прем’єр-міністр Вірменії Серж Саргсян заявив, що може "взяти на себе інші завдання" тільки після того, як забезпечить безпечне розвиток країни і досягне "гідного врегулювання" проблеми Карабаху.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу вірменського прем’єра.
Саргсян запевнив, що демократія в Вірменії "ніколи не буде відсталою". Він підкреслив, що його перебування на посаді прем’єра обумовлено “складною геополітикою в цьому регіоні” і що керівництву країни потрібно "забезпечити безпечний розвиток країни і продовжувати зусилля по досягненню гідного врегулювання арцахської (Карабахської) проблеми". "У моєму уявленні ці проблеми можна розв’язати, після чого лідер країни може взяти на себе інші завдання", — підкреслив Саргсян, маючи на увазі під "лідером" себе.

Варто відзначити, що раніше протести в Єревані розпалюються з новою силою. З початку акції проти обрання колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна прем'єр-міністром країни затримали вже понад 223 осіб.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Показати ще

У п'ятницю протестувальники почали блокувати дороги в Єревані. Депутат парламенту і лідер повстання Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані оголосив чотири головні вимоги протестувальників:
Саргсян повинен залишити посаду глави уряду.
"Представник народу" повинен зайняти посаду прем'єр-міністра.
Формується тимчасовий уряд.
Проведення дострокових парламентських виборів.

"Ми готові обговорити пункти цієї програми, щоб забезпечити плавну передачу влади народу без потрясінь", – додав Пашинян.