Секретаря РНБО Олександра Турчинова, який спробував виправдатися за втрату Криму в 2014 році, засудив колишній співробітник СБУ.

Своїми думками з цього приводу поділився Сергій Бондарчук.

Зокрема, він нагадав про те, що Турчинов під час здачі Криму був в. о. президента країни, що в свою чергу, зобов'язувало його гарантувати права і свобод жителів України, а також захищати суверенітет країни.

Крім того, він зазначив, що Турчинов спробував перекласти свою вину за здачу Криму на Валентина Наливайченка, який у той час обіймав посаду голови СБУ.

На думку Бондаренко, вина Турчинова полягає в тому, що він у свій час злочинно затягнув його призначення на пост глави Антитерористичного центру, що почасти й призвело до сумних наслідків.

Популярні новини зараз
Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

"Він нібито шукав людину з певними якостями, і йому не підходила моя кандидатура людини, яка вже протистояв Росії під час російсько-грузинської війни. Тому, що він шукав людини, який покірно підтримувати його легенду правильності дій по здачі Криму РФ", – резюмував він.

Як повідомляв портал "Знай.uа" колишній президент Віктор Янукович не затвердив стратегічний план військових заходів, після це завадило Олександру Турчинову ввести воєнний стан для захисту Криму від окупації.