Міжфракційне депутатське об'єднання сприяння гендерній рівності "Рівні можливості" засудило поведінку голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, який під час засідання нецензурно вилаятися на адресу в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

"Нагадуємо пану Москалю, що згідно зі ст.3 Конституції України, честь і гідність людини визнаються найвищими соціальними цінностями! Вимагаємо від Геннадія Москаля публічних вибачень і в майбутньому під час своїх виступів дотримуватися етичних і правових норм, що гарантують повагу до людської честі, гідності та професійної репутації "- йдеться в повідомленні в Facebook.

"Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості ... Вчора поширили всі інформаційні агентства її лист:" Є проблеми на Закарпатті, тому і місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз Угорщини, але не розмитнений їх і завезли контрабандою ". Хоча зараз ми виставляємо митниці - все растаможенj. Це що за ї **нута, я перепрошую", - різко відреагував Москаль на зауваження чиновника.

Москаль про Супрун

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Тіна Кароль підкорила TikTok в топі з відвертим декольте: "Красива неймовірно"

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що двоє громадян Польщі намагалися підпалити офіс Товариства угорської культури Закарпаття. Як з'ясувалося, вони члени праворадикальної організації "Фаланга".