Як відомо, 26 липня президент Петро Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі українського громадянства, підписавши відповідний указ. Приводом для такого рішення стало те, що екс-президент Грузії не згадав в анкеті, що знаходиться в розшуку на батьківщині.

У відповідь на звинувачення Міхеїл Саакашвілі заявляв, що підпис в оприлюдненій анкеті йому не належить, і цю анкету заповнював не він.

І дійсно, підпис на анкеті для отримання українського громадянства, яку нібито заповнив Михайло Саакашвілі не той, який він ставив під документами під час роботи головою Одеської області.

В руках журналістів опинився один з документів, підписаних Саакашвілі на цій посаді. Як повідомляє Українська правда, експерт центру "Ейдос" Гліб Каневський передав редакції лист, в якому Саакашвілі звітує перед Кабміном про розгляд ОДА звернення нардепа Сольвара щодо причетності Труханова до трагедії 02.05. в Одесі. Під листом стоїть підпис Саакашвілі, а також видно правки, зроблені його рукою:

Популярні новини зараз

Погода 22 червня обіцяє рекордну спеку в Україні: де буде +35

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Правки та підпис зроблені кирилицею, в той час як підпис на анкеті для отримання громадянства України, зроблений на грузинській мові:

Міхеїла Саакашвілі вимагав провести графічну експертизу, яка так і не була зроблена. Він також повідомив про наміри боротися за громадянство і повернутися в Україну на законних підставах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нардеп Сергій Лещенко заявив, що позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства є політичним знаряддям в руках влади, яка намагається у будь-який спосіб позбавитися "незгодних".

Литва закликала не обмежувати права опозиції і дати можливість відстояти в суді право на громадянство колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації Михайлу Саакашвілі.