Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак придумала, як вирішити проблему анексованого Криму. На думку телеведучої, на півострові потрібно провести "міжнародний референдум".

Активного обговорення в мережі набрав пост в Twitter, розміщений на сторінці видання "Голос Америки".

"Крим голосує, і Україна голосує, і Росія голосує – формула вирішення проблеми з анексією Криму, запропонована кандидатом в президенти Росії Ксенією Собчак, викликала подив серед учасників дискусії CSIS у Вашингтоні", — сказано в повідомленні.

Після такої пропозиції, кандидатку в президенти Ксенію Собчак, ким тільки не називали – і просто дурепою, і Жириновським у спідниці. А ще користувачі соцмереж запропонували Ксенії, щоб Росія повернула все вкрадене, включаючи Курили і Карелію, а тільки потім проводити референдуми або голосувати.

Як відомо, президентські вибори в Російській Федерації мають відбутися 18 березня 2018 року, тобто трохи більше, ніж через місяць. Багато експертів і політологів, як і сама Ксенія Собчак, впевнені, що переможе в них чинний нині президент Володимир Путін.

Також стало відомо, як команду кандидата в президенти Ксенії Собчак зустрічають в російських містах. Виявилося, що координатору штабу журналістки підпалили автомобіль.

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" повідомляв про головного спонсора передвиборної кампанії Ксенії Собчак.